Drzwi – każdy wymiar i model pod indywidualne zamówienia klienta

Drzwi wykonujemy w dwóch typach:

Wersja klasyczna

Wybór drzwi to kwestia indywidualnego smaku.

Decydując się na wersję klasyczną możemy wybierać spośród różnorodnych form i bogatej palety kolorystycznej, tak aby efekt końcowy spełniał nasze wyobrażenia w 100%. Drzwi cechują się tym, że od strony zewnętrznej widzimy uskok pomiędzy profilem a wypełnieniem.

Maksymalna grubość materiału izolacyjnego to 36mm, dzięki czemu nie musimy się obawiać o przemarzanie zimą lub nagrzewanie latem.

 

 

Wersja design – nakładkowa

Nowoczesne skrzydła drzwiowe w wersji design spełniają najwyższe wymagania dotyczące estetyki, przy jednoczesnej gwarancji bezpieczeństwa i izolacji cieplnej.

Nie pozostaje zatem nic innego jak cieszyć się swobodą projektowania. Dodatkowym atutem wersji design jest ułatwiona pielęgnacja drzwi dzięki równej powierzchni i braku uskoku przy skrzydle.

Dzięki jednolitej powierzchni zewnętrznej możemy stosować jeszcze grubszą warstwę materiału izolacyjnego, która wynosi aż 55mm.

Takie drzwi spełniają najbardziej rygorystyczne normy budowlane i energooszczędne, także w budownictwie pasywnym.

Duże wzmocnienie stalowe

Chcąc uzyskać jak najlepsze właściwości statyczne stosujemy takie profile, aby możliwy był montaż jak największego wzmocnienia stalowego. Dzięki specjalnemu rozmieszczeniu mostków poprzecznych w profilu o głębokości 74 mm montujemy stal o wytrzymałości na zginanie wyższej nawet o 30%. Oprawki progów sprawdzone już w innych systemach GEALAN również w naszych profilach pozwalają na uzyskanie połączenia ramy drzwi wejściowych i progu o zamkniętej formie.

Różnorodne dodatki

Dążąc do znacznego poprawienia statyki i sztywności skrzydła drzwi wejściowych, opracowano odpowiednio spawane łączniki naroży. Posiadamy różnorodne artykuły dodatkowe umożliwiające nam budowę drzwi wejściowych we wszystkich popularnych wariantach. Do naszych profili drzwi wejściowych możemy montować wszystkie powszechnie dostępne w sprzedaży okucia i elementy zamykające. Nasze drzwi mogą być otwierane na zewnątrz lub do środka. Posiadamy także podobnie jak w oknach, bardzo szeroki zakres kolorystyczny.

Próg do drzwi wejściowych i balkonowych

Próg do drzwi wejściowych i balkonowych w naszym systemie ma wysokość zaledwie 20 mm i jest przystosowany jest do mieszkań osób niepełnosprawnych. Dzięki aluminiowej nakładce jest bardzo trwały a wielopłaszczyznowa budowa oraz montowany w narożach blok uszczelniający zapewniają najwyższą szczelność.

 • Doskonała izolacja cieplna – optymalny przebieg izoterm.
 • Zintegrowane elementy okuciowe do konstrukcji drzwi balkonowych jedno- i dwuskrzydłowych.
 • Różne warianty montażu (pomiędzy ościeżnicami lub poniżej).
 • Kompatybilny z systemami GEALAN o głębokości 74 i 83 mm.
 • Najwyższa wodoszczelność.
 • Estetyczne zakrycie miejsc mocowań dzięki maskownicom.

Oferujemy także dodatki takie jak min:

 • elektryczny zamek,
 • otwieranie za pomocą kodu,
 • otwieranie za pomocą odczytu linii papilarnych,
 • szeroki zakres klamek i pochwytów,
 • pakiety 3 i 4 szybowe,
 • piaskowanie,
 • tworzenie każdego wzoru/napisu na panelu drzwi jak i szybie.

Poniżej przedstawiamy galerię drzwi, które już wykonaliśmy: